tel. 787 162 324

Serdecznie zapraszamy do zakupów!

 

Grill do zabudowy

Grille do zabudowy to produkty, które można umieścić w dowolnej części tarasu lub przydomowego ogrodu, uzyskując w ten sposób idealny kącik do przyrządzania potraw na świeżym powietrzu. Każdy grill do zabudowy może stanowić nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne, zastępujące piekarnik, grill i jednocześnie mogące pełnić rolę tradycyjnego kominka.

Grill ogniskowy

W asortymencie posiadamy szeroki wybór grilli ogniskowych oraz z paleniskiem, które zostały w całości wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej gatunku 0H189N, stosowanej na szeroką skalę w sektorze spożywczym. Dzięki temu dostępne produkty są nie tylko wyjątkowo trwałe i wytrzymałe, ale również nie wydzielają szkodliwych substancji w trakcie smażenia i grillowania potraw. Zastosowanie stali nierdzewnej sprawia, że grill można na stałe umieścić na dworze, ponieważ jest on odporny na warunki atmosferyczne.

Grill z paleniskiem

Starannie wykonany grill ogniskowy umożliwia przyrządzanie posiłków nad ogniskiem, ale z powodzeniem można również podstawić pod nim palenisko, aby grillować tradycyjnie nad żarem. Warto też zwrócić uwagę na funkcjonalny grill z paleniskiem na trójnogu, który będzie pięknie prezentował się w ogrodzie nie tylko ze względu na piękno i estetykę wykonania, ale również z racji na swoją niezawodność.

NEWSLETTER

Zapisz się, aby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach i wyprzedażach.

ADRES

RG-MET Rafał Glid
Poprzeczna 24
46-083 Stare Siołkowice

Tel.: +48 787 162 324 
rgmet.biuro@gmail.com