tel. 787 162 324

Serdecznie zapraszamy do zakupów!

 

Termometr do wędzarni

Dostępne w tej kategorii termometry doskonale sprawdzą się w przydomowych wędzarniach, idealnie nadając się do pomiaru temperatury mięs. Każdy z prezentowanych produktów został zaprojektowany i wyprodukowany w ten sposób, aby mógł być wykorzystywany na szeroką skalę w przemyśle spożywczym, zwłaszcza w branży gastronomicznej.

W asortymencie posiadamy szeroki wybór elektronicznych, szpilkowych oraz bimetalicznych termometrów do wędzarni, które wykonano z wysokiej jakości materiałów. Specjalne ochronne powłoki zapewniają skuteczne zabezpieczenie przed ewentualnym uszkodzeniem. Sondy każdego z termometrów przeznaczonych do użytkowania w wędzarni wyprodukowano z mosiądzu oraz z wytrzymałej stali nierdzewnej. Zakres pomiaru temperatury wynosi od 0 do nawet 300 stopni Celsjusza.

Funkcjonalny termometr do wędzarni znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebna jest stała kontrola nad temperaturą. Dostępne termometry do wędzarni można również wykorzystywać do pomiaru temperatury ciast, cieczy oraz wszelkich innych potraw oraz napojów.

Sortuj według
Wyników 1 - 1 z 1

Termometry do wędzarni

Termometr do grilla i wędzarni Kaminer PK006

doskonały do mierzenia temperatury w grillu lub w wędzarni

Cena sprzedaży brutto: 20,00 zł
Kwota rabatu:

NEWSLETTER

Zapisz się, aby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach i wyprzedażach.

ADRES

RG-MET Rafał Glid
Poprzeczna 24
46-083 Stare Siołkowice

Tel.: +48 787 162 324 
rgmet.biuro@gmail.com