tel. 787 162 324

Serdecznie zapraszamy do zakupów!

 

Wieszak kuchenny

Wieszaki kuchenne to niezwykle praktyczne akcesoria, które umożliwiają zaprowadzenie porządku w kuchni, a jednocześnie mogą stanowić estetyczne dekoracje. Ich największym atutem wydaje się być przede wszystkim oszczędność cennego miejsca, co szczególnie istotne jest w przypadku kuchni o niewielkim metrażu.

Wykorzystując starannie dobrany wieszak kuchenny można w funkcjonalny sposób zaaranżować przestrzeń, zyskując przy tym dodatkową powierzchnię. Niebanalny wygląd sprawi, że taki przedmiot doda pomieszczeniu unikalnego charakteru i podkreśli jego styl.

Oferujemy bogaty wybór najwyższej jakości wieszaków kuchennych, które zostały wykonane na bazie oryginalnych autorskich projektów. Dzięki temu każdy produkt zachwyca nie tylko trwałością i niezawodnością, ale także nieszablonowym wyglądem, świetnie sprawdzając się w roli dekoracyjnej ozdoby we wnętrzu. Atutem każdego prezentowanego wieszaka kuchennego jest również wysoka wytrzymałość, dzięki zastosowaniu w procesie produkcji wysokogatunkowej stali nierdzewnej.

Sortuj według
Wyników 1 - 3 z 3

Wieszaki i półki kuchenne

Półka Koronka 1

szerokość: 60cm, wysokość: 14cm, głębokość 10cm

Cena sprzedaży brutto: 59,00 zł
Kwota rabatu:

Wieszak Koronka 1

szerokość: 60cm, wysokość: 9cm

Cena sprzedaży brutto: 59,00 zł
Kwota rabatu:

Wieszak Koronka 2

szerokość: 60cm, wysokość: 13,5cm

Cena sprzedaży brutto: 59,00 zł
Kwota rabatu:

NEWSLETTER

Zapisz się, aby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach i wyprzedażach.

ADRES

RG-MET Rafał Glid
Poprzeczna 24
46-083 Stare Siołkowice

Tel.: +48 787 162 324 
rgmet.biuro@gmail.com