tel. 787 162 324

Metaloplastyka: wieszaki

Kowalstwo artystyczne oraz metaloplastyka to dziedziny, które dają wręcz nieograniczone możliwości w tworzeniu oryginalnych wyrobów ze stali. Łączą w sobie klasyczne elementy kunsztu kowalskiego z nowoczesnymi osiągnięciami techniki, a tworzone przy ich zastosowaniu wieszaki kute cechują się trwałością, niezawodnością i jednocześnie eleganckim, ponadczasowym wyglądem.

Oferujemy bogaty wybór starannie wykonanych wieszaków kutych do przedpokojów oraz korytarzy, które stanowią najwyższej jakości wyroby kowalstwa artystycznego. Każdy wieszak kuty może pełnić zarówno rolę użyteczną, jak i dekoracyjną, doskonale wkomponowując się w klimat klasycznego oraz nowoczesnego wnętrza.

Wieszak kuty

Prezentowane w tej kategorii wieszaki kute do przedpokoju cechują się trwałością, wytrzymałością i funkcjonalnością, umożliwiając wygodne wieszanie kurtek, płaszczy i innych elementów garderoby. Wszystkie wieszaki stanowią rezultat metaloplastyki w najlepszym wydaniu, zachwycając precyzją wykonania i wysokimi walorami estetycznymi.

Sortuj według
Wyników 1 - 2 z 2

Wieszaki kute do przedpokoju

Wieszak kuty Motyl

szerokość: 10,5cm, wysokość12cm

Cena sprzedaży brutto: 12,00 zł
Kwota rabatu:
Wieszak kuty Pnącze

szerokość: 63,5cm, wysokość: 23cm

Cena sprzedaży brutto: 100,00 zł
Kwota rabatu:

NEWSLETTER

Zapisz się, aby otrzymywać wiadomości o nowościach, promocjach i wyprzedażach.

ADRES

RG-MET Rafał Glid
Poprzeczna 24
46-083 Stare Siołkowice

Tel.: +48 787 162 324 
rgmet.biuro@gmail.com